Úvod

Přihlásit / Vytvořit účet

Přihlásit se

prihlaska button

vysledky button

statistiky button

 

Motto pro rok 2019 : „Vždycky je moc brzy přestat."

P R O P O Z I C E

Vážení a milí členové osady LYPO – NIC MOC,  přátelé a příznivci triatlonu, srdečně Vás zveme na

tvm2019

 start v plaveckém bazénu v POLIČCE, ul.Nádražní 775  je v

 

sobotu 14. září 2019 v 9.00 hod

závodníci s doprovodem se soustředí před bazénem v 8.30 hod, kdy už bude bazén otevřen

 

Plavání: 500 m
v plaveckém stadionu v Poličce s 25m bazénem plaveme 20 délek (start první vlny 9.00 hod, start další vlny cca v 9.30 hod)

Jízda na kole: 27 km
Polička - Jimramov - Líšná - Sněžné – Daňkovice (trasa značena zelenými šipkami na vozovce)

Běh 8 km: Daňkovice – Krásné a zpět (po asfaltce z kopce dolů na točnu a zpět do kopce do cíle)

Uzávěrka přihlášek:
s vyplněnými údaji – přijmení a jméno závodníka + příjmení a jména doprovodu (rod. příslušníci, apod.) a zaplacení startovného spolu se zálohou na ubytování, příp.dobrovolného příspěvku (viz. menu „Přihláška“ na webových stránkách – www.nasetriatlony.cz  je v pátek 26. července 2019

Startovné, zálohu na ubytování a dobrovolné příspěvky posílejte na č.ú. 164206128/0300
nebo osobně po předchozí telefonické domluvě Václavu Šanderovi – tel. 602 719 719

Důležité shrnutí:

 • startovné zůstává 300,-Kč na závodníka
 • + 100,-Kč na každého  člena doprovodu staršího 10 ti let
 • záloha na ubytování je 200,-Kč na lůžko a noc
 • jakékoliv dobrovolné finanční příspěvky jsou vítány
 • při neúčasti finance nevracíme

Ubytování a stravování: Ubytováni budeme v penzionu SELSKÝ DVŮR v obci Daňkovice, nocleh se snídaní na osobu a noc činí 400,-Kč pro děti od 12-ti let a dospěláky, dítě do 12-ti let 350,-Kč. Za předpokladu, že se ubytujeme pouze na jednu noc, cena se zvýší o 10%. Záloha na ubytování je nevratná, při placení ubytování Vám bude odečtena z ceny ubytování. Pokud tedy bude někomu zarezervováno ubytování na základě přihlášky a poté se neubytuje, zůstává záloha penzionu jako kompenzace nevyužitého lůžka (pokoje). Doplatek za ubytování si hradí každý sám. Sociální zařízení je na všech pokojích. Cena je včetně poplatku obci.

Společenské záležitosti:
Stravování a pití je ve vlastní režii, při první konzumaci obdržíte tzv. osobní účet, který před odjezdem zaplatíte.

 • páteční večeře samostatně dle příjezdu z jídelního lístku
 • sobotní snídaně (v jídelně formou švédského stolu)
 • sobotní cíl triatlonu - vzhledem k nutnosti dodržování pitného režimu čekají v cíli na závodníky v režii pořadatele 1 panáček Fernetu a 1 pivo, resp.2 piva, příp.nealko a káva. Řidiči, jedoucí do Poličky pro auta, dostanou pití po příjezdu. Dodržování pitného režimu platí také pro technický doprovod běhen závodu.
 • sobotní oběd  po triatlonu  bude řešen restauračně, tak jako každý rok bude i letos sestavené menu – 2 druhy polévky a 3 jídla. Pokud by si opravdu někdo nevybral, je možnost využít jídelního lístku.
 • sobotní večeře samostatně z jídelního lístku
 • sobota 18.00 vyhodnocení triatlonu – vyhlášení výsledků, předání diplomů a cen, poté volná zábava.
 • sobota cca 19.00 - po vyhodnocení bude v režii pořadatele podávána  tzv. druhá večeře – gulášek, řízečky, zeleninové saláty atd…
 • nedělní snídaně (v jídelně formou švédského stolu)

Na večer jsou připravena nejlepší jihomoravská vína která zvítězila v tradiční prestižní celoroční soutěži "O pohárek Radka Saláta" . Co se nevypije, můžete si zase odkoupit.

Důležité upozornění: pro lepší orientaci časoměřičů vždy bezprostředně po absolvování dané discipliny zřetelně nahlaste „svému“ časoměřiči, svoje příjmení (při opuštění bazénu, po dojezdu na kole k hotelu).

Na závěr:
Pozor, účastníci závodu nebudou na závod pojištěni, tedy změna oproti minulým ročníkům.
Očekáváme účast cca 70–80 osob včetně doprovodu.

 

Plavecká část
Trasa kola
Trasa běhu
v plaveckém stadionu v Poličce s 25m bazénem plaveme 20 délek

Od parkoviště před vstupem do plaveckého stadionu zamíříme vlevo po ul. Nádražní (směr k vlakovému a bus nádraží) a asi po 200 m odbočujeme vlevo, přičemž po odbočení máme po pravé ruce vlakové nádraží a po levé ruce jsou jednotlivé zastávky autobusu na autobusovém nádraží (Smetanova ul.). Pokračujeme rovno po hlavní silnici a asi po 300 stech metrech odbočíme vlevo do ulice Svépomoc, kde vjezd je omezen dopravní značkou zákaz vjezdu autobusů, traktorů a nákladních automobilů nad 3,5 t. Dojedeme na konec této ulice, odbočíme vlevo a posléze mírným klesáním po hl. silnici se cca po 200 m objeví proti nám mírně vpravo nepřehlédnutelná budova divadla-Tylův dům.Odbočujeme před Tylovým domem vpravo směr SÁDEK (označeno směrovou tabulí Sádek 3 km). Projedeme obcí KAMENEC u Poličky (cca 2 km), pak v Sádku po hlavní silnici vlevo na LAČNOV. V LAČNOVĚ (cca 8 km) pokračujeme po hlavní silnici do BOROVNICE, odkud jedeme do JIMRAMOVA (nikoliv na Sněžné !!!). V JIMRAMOVĚ na křižovatce T odbočíme vpravo směr Sněžné (za mostem po sjezdu z krátkého prudkého kopce) a jedeme podél potoka přes NOVÝ JIMRAMOV a dále do kopce přes JIMRAMOVSKÉ PASEKY (18,5 km) , LÍŠNÁ (19,7 km) , VŘÍŠŤ (21,7 km). Za obcí Vříšť jedeme prudce do kopce a přijedeme na hlavní silnici (cca 23 km), kde odbočíme doprava směr SNĚŽNÉ. Při příjezdu do obce projedeme náměstí, po levé ruce je kostel a odbočíme vpravo směr Daňkovice. V Daňkovicích na křižovatce odbočíme vlevo a po ujetí cca 200 m opět vlevo k penzionu Selský dvůr, kde končí cyklotrasa. Na trase bude kvůli regulérnosti kontrola!

 

Od penzionu poběžíme zpět do obce a směrem k hlavní silnici, odkud jsme přijeli na kole. Avšak po cca 60 m je cesta vlevo mezi domky. Proběhneme mezi nimi  a dostaneme se na hlavní silnici, po které poběžíme cca 500 m a na křižovatce odbočíme  vlevo směr obec KRÁSNÉ!  Běžíme po pěkné asfaltečce stále mírně z kopečka až do obce Krásné. Kolem silničky jsou pole, po cca 1 km lesy… V obci je po pravé straně smyčka pro autobusy, kterou proběhneme (zde bude opět kontrola!) a tou samou trasou, tentokráte do kopečka, se vracíme zpět až k penzionu Selský dvůr, kde je cíl.

 

Nashledanou na Vysočině !

Za realizační team Triatlonu Vyzrálých Mužů osady LYPO – NIC MOC 
Václav Šandera, Radek Salát, Martin Zřídkaveselý, Aleš Vítek, Lukáš Tecl, Petr Goleš a Jiří Opršal

 

Trasa kolo TVM 2019

Route 3 603 494 - powered by www.runmap.net

Trasa běh TVM 2019

Route 3 368 443 - powered by www.runmap.net